Zapowiedź 1. kolejki klasy A 2015/2016, grupa: Stalowa Wola II

Już dziś, po 7 tygodniowej przerwie, rusza nowy sezon piłkarskiej A klasy w stalowowolskim podokręgu. Koniczynka Ocice w tym sezonie występowała będzie w roli beniaminka, bowiem w końcu po 3 sezonach powróciła w szeregi A klasy i miejmy nadzieję, że zagości w niej na dłużej :) Swoje pierwsze spotkanie podopieczni Mariusza Łukawskiego rozegrają na wyjeździe, gdzie podejmą Koronę Majdan Królewski. Nasz przeciwnik na koniec poprzedniego sezonu zakończył rozgrywki na 7. miejscu z dorobkiem 35 punktów (9W-8R-9P) ze stosunkiem bramkowym 57-44. Drużyna z Majdanu ostatnie 4 sezony spędziła w A klasie, a wcześniej grali 2 sezony na szczeblu okręgowym. Koniczynka z Koroną grała ostatni raz w sezonie 2011/2012 i dwukrotnie zawodnicy z Ocic musieli uznać wyższość swojego rywala. Korona w dwóch meczach posłała piłkę do bramki Koniczynki aż 15 razy, nie tracąc przy tym żadnego gola. Należy wspomnieć jednak, że nie był to wówczas udany sezon dla Koniczynki, bowiem to wtedy właśnie pożegnała się z A klasą. Dziś można powiedzieć, że nie jest to już ta sama Koniczynka. Zawodnicy z Ocic doskonale wiedzą, że awans do A klasy był nagrodą za ich ciężką pracę przez ostatnie 3 sezony, a sama gra w A klasie będzie od nich wymagała jeszcze większego zaangażowania i determinacji, bo przeciwnicy prezentują bardzo dobry poziom gry. Dziś pierwszy sprawdzian i rywal wcale nie łatwy, ale walka będzie przez całe 90 minut. Choć nie bez echa odbił się ostatni wynik Korony w Pucharze Polski, gdzie pokonali Wolę Baranowską 8:1, to należy skupić się na lidze i na tym, co nas czeka dzisiaj. I właśnie, jaki mecz zobaczymy dzisiaj w Majdanie? Czy beniaminek z Ocic pokaże swoje mocne oblicze i zdominuje swojego rywala? Czy Trener Mariusz Łukawski , po okresie przygotowawczym, wie w jakim ustawieniu najlepiej wyjść w dzisiejszym meczu? Czy Krzysiek Barnaś rozpocznie dziś swoją strzelecką przygodę w A klasie, a Patryk Turek dowiedzie swoich dobrych umiejętności bramkarskich? I co najważniejsze, jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już dziś na stadionie w Majdanie Królewskim. Początek spotkanie o godzinie 16:00 – serdecznie zapraszamy!
KONICZYNKA TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Pozostałe mecze tej kolejki:

LZS Kotowa Wola – LZS Rzeczyca Długa
Strażak Przyszów – Radosan Radomyśl nad Sanem
Kolejarz Knapy – Strzelec Dąbrowica
San Kłyżów – Sanna Zaklików
Czarni Lipa – LZS Podwolina
LZS Jadachy – Łęg Stany

Miejmy nadzieję, że tropikalna pogoda nie przysporzy kłopotów żadnemu z naszych, jaki i miejscowych zawodników!!