Zapowiedź 4. kolejki klasy A 2015/2016, grupa: Stalowa Wola II

Po pewnym zwycięstwie w Stanach czeka nas kolejne spotkanie wyjazdowe. Już jutro Koniczynka Ocice zmierzy się ze spadkowiczem z „okręgówki” – drużyną LZS Rzeczyca Długa. Nasz przeciwnik ubiegłego sezonu nie może zaliczyć do udanych, bowiem zakończył rozgrywki na 15. miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 24 punktów (6W-6R-18P), trafiając do bramki przeciwników 36 razy – tracąc przy tym 75 goli. Najwyższą porażkę odnotowali w Mokrzyszowie, gdzie ulegli drużynie OKS-u aż 9:1. Musieli po tym sezonie pożegnać się z rozgrywkami w klasie okręgowej. W obecnej rundzie mają na swoim koncie 1 punkt, który wywieźli przed tygodniem z Przyszowa. W dwóch pierwszych kolejkach ulegli 2:1 Kotowej Woli i na własnym boisku 1:2 Stanom. Jutrzejsze spotkanie traktują z pewnością równie poważnie jak Koniczynka, która podbudowana zwycięstwem w Stanach będzie po raz kolejny chciała udowodnić swoją siłę i umiejętność gry w piłkę. Ale czy Rzeczyca Długa umożliwi Koniczynce osiągniecie upragnionego celu, jakim jest wywiezienie kolejnych cennych punktów? Czy spadkowicz z „okręgówki” jest drużyną, którą można określić mianem „przeciwnika na wyciągnięcie ręki”? Jak Koniczynka Ocice zaprezentuje się w jutrzejszym meczu? Czy Trener Łukawski wie, jakim składem najlepiej wyjść na to spotkanie? Czy znów będziemy mogli zobaczyć popis piłkarskich umiejętności w wykonaniu ocickich zawodników? :) Poprzeczka w jutrzejszym spotkaniu może zostać wysoko zawieszona – tylko przez którą drużynę? O tym przekonamy się już jutro na stadionie w Rzeczycy Długiej. Miejmy nadzieję, że czeka nas czysto sportowa rywalizacja – czego oczekuję od Koniczynki, ale przede wszystkim od Rzeczycy Długiej, która będzie gospodarzem tych zawodów. Początek spotkania o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy!

KONICZYNKA TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Pozostałe mecze tej kolejki:

LZS Podwolina – Łęg Stany
Sanna Zaklików – LZS Jadachy