Zapowiedź 9. kolejki klasy A 2015/2016, grupa: Stalowa Wola II

Po ciężkiej, ale zwycięskiej przeprawie, jaka miała miejsce tydzień temu na wysokiej trawie w Radomyślu, przyszła pora na kolejny ważny mecz. Już dziś, w ramach 9. kolejki klasy A, Koniczynka Ocice podejmie na własnym boisku drużynę LZS Kotowa Wola, która zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów (4W-3R-1P). Nasi rywale ubiegły sezon zakończyli na 6. miejscu zdobywając 38 punktów (12W-2R-12P) z bilansem bramkowym 47-43. Koniczynka przez 9. sezonów w A klasie grywała z drużyną z Kotowej Woli. Na 18 rozegranych spotkań - LZS wygrał 11, Koniczynka zaledwie 5, a w 2 meczach padł remis. Stosunek bramkowy tych spotkań 43-31. Najwyższa wygrana dla Koniczynka padła w Ocicach w sezonie 2005/2006, gdzie pokonaliśmy LZS 5:1. Dziś drużyna z Ocic staje przed kolejną szansą pokonania Kotowej Woli i jestem przekonana, że czeka nas ciekawe widowisko, w którym nie braknie emocji, a przede wszystkim ładnych bramek. Czy Trener Łukawski wyciągnął wnioski z ostatnich błędów w grze naszej drużyny i wie, w jakim składzie i rozstawieniu najlepiej wyjść na to spotkanie? Czy wracający do dobrej formy Łukasz Dziadura znajdzie się dziś w wyjściowej 11-stce? Czy Piotr Drzewiński po ostatnim hattricku weźmie przykład z Lewandowskiego i znów się rozstrzela w dzisiejszym meczu? A jak na naszą grę odpowie drużyna z Kotowej Woli, która niespodziewanie przed tygodniem przegrała u siebie 0:1 z Łęgiem Stany? Czy podrażnieni przegraną będą chcieli za wszelką cenę wywieźć dziś z Ocic zwycięstwo? Czy 3. miejsce w tabeli rzeczywiście pokrywa się z ich umiejętnościami i dobrą grą w piłkę? O tym przekonamy się dziś na stadionie w Ocicach. Początek spotkania o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy!

KONICZYNKA TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Pozostałe mecze tej kolejki:

LZS Jadachy 2:1 Kolejarz Knapy (rozegrano 03.10)
Korona Majdan Królewski - San Kłyżów
Sanna Zaklików - Strzelec Dąbrowica