San Kłyżów Gospodarze

Władkowski

Utworzono:

15.05.2017

W nowych żółto czarnych strojach ufundowanych przez Witolda Sieka pochodzącego z Kłyżowa byłego piłkarza zaprezentował się San minionej niedzieli. Tym samym po 7 latach San wraca do podstawowego kompletu w barwach klubowych. Po trudnej pierwszej połowie w drugich 45 minutach kłyżowska drużyna bezdyskusyjnie dominowała na boisku raz po raz dochodząc do dogodnych sytuacji strzeleckich. Najpierw Jakub Siek popisał się efektownym zagraniem stopą i technicznym muśnięciem zdobył oczekiwaną bramkę. Potem pięknym uderzeniem lewą nogą w samo okienko podwyższył Daniel Cichoń. Co prawa gości stać było na uzyskanie kontaktowej bramki, ale San Kłyżów nadal przeważał i kolejne dwie bramki dla tej drużyny to chyba najniższy wymiar kary dla imiennika z Wrzaw, gdyż okazji było jeszcze sporo. Wideo poniżej .