Wynik meczu 2. kolejki klasy A 2015/2016, grupa: Stalowa Wola II

W ramach 2. kolejki Koniczynka Ocice podejmowała na własnym boisku drużynę LZS Jadachy. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce zdobytej przez Michała Fąfarę, który pewnie wykorzystał rzut karny. Jeszcze przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania 1:1, natomiast w drugiej połowie przejęli inicjatywę i zaczęli punktować Koniczynkę. Błędy w obronie spowodowały, że gra całego zespołu podupadała. Nie udało się już zaangażować zespołu do walki, bowiem po każdym kolejnym golu szanse na doprowadzenie chociażby do remisu były znikome. I ostatecznie Koniczynka poległa na własnym boisku 1:6. Trzeba wziąć się w garść i dalej próbować swoich sił, bo nikt nie mówił że początki bywają łatwe. Trzeba dzielnie przebrnąć przez ten fatalny początek rundy i pokazać swoje umiejętności w kolejnych spotkaniach.